Menu Zamknij

Monitoring wizyjny CCTV podnosi bezpieczeństwo praktycznie w każdej dziedzinie życia. Dlatego począwszy od kamer zainstalowanych na terenie przedsiębiorstw skończywszy na systemach monitoringu instalowanych na prywatnych posesjach w tym domach mieszkalnych.

Nasze kamery trafiają zarówno go wielkich fabryk jak i domków jednorodzinnych.

Zaufało na nam dziesiątki klientów ponieważ nasze usługi świadczymy z maksymalnym profesjonalizmem. Zapraszamy do kontaktu jeśli Ty również chcesz dołączyć do grona zadowolonych klientów.

Działamy głównie na terenie województwa śląskiego (Katowice, Sosnowiec, Tychy, Lędziny, Częstochowa, Zabrze, Bielsko-Biała, Rybnik, Dąbrowa Górnicza, Jaworzno, Bieruń, Sosnowiec, Mysłowice, Będzin, Czeladź, Bytom, Gliwice i wiele innych) oraz małopolskiego (Kraków, Olkusz, Skawina, Wieliczka, Nowy Sącz, Stary Sącz, Zakopane, Nowy Targ, Oświęcim, Trzebinia, Wolbrom, Wadowice, Andrychów, Brzesko, Bochnia, Gorlice, Kęty, Tarnów i wiele innych).

Korzystamy wyłącznie z najlepszych i sprawdzonych rozwiązań dostępnych na rynku takich jak marki BCS, Dahua, Kenik czy HikVision. Dlatego też tylko sprawdzone i najlepszej jakości urządzenia mogą zapewnić wieloletnie i bezawaryjne funkcjonowanie systemów monitoringu CCTV.

Kenik
Dahua
BCS
hikwivion
HIKVision

Przykładowy zestaw monitoringu wizyjnego CCTV

Przykładowy zestaw: 2 kamery IP, rejestrator, switch POE.
Cena: od 850 zł netto

Kamery monitoring wizyjny Śląsk Lędziny Tychy Bieruń Katowice
Przykładowy zestaw monitoringu wizyjnego CCTV

W ofercie posiadamy pełną gamę produktów renomowanych producentów dostosowaną do każdych potrzeb naszych klientów dlatego też możemy przedstawić Ci kompleksowe rozwiązanie uszyte na miarę.

Monitoring wizyjny – wybrane produkty

Modernizacje istniejących instalacji monitoringu

Jeśli masz już instalację monitoringu CCTV i chciałbyś ją zmodernizować lub występują jakieś problemy to również zapraszamy do kontaktu – z pewnością będziemy w stanie doradzić i zaproponować najlepsze rozwiązanie.

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Ponieważ oferujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny zakupionych u nas systemów kamer jak również możemy zająć się istniejącymi instalacjami dowolnych standardów (także analogowych).

Przykładowe realizacje

Skontaktuj się z nami, a z pewnością znajdziemy dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie.

Zadzwoń teraz – 888 855 181

Napisz do nas – biuro@revo.media.pl