Menu Zamknij

Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa z udarem BOSCH GSB 18V-50 Professional

Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa z udarem GSB 18V-50 BOSCH Professional

Narzędzie profesjonalne

Narzędzia akumulatorowe z serii V-EC marki BOSCH reprezentują profesjonalizm oraz niezwykłą wytrzymałość. Nawet po spadku z dwumetrowej wysokości na beton, zachowują one pełną funkcjonalność. Są to jedne z najlepszych i najmocniejszych narzędzi tego rodzaju dostępnych na rynku, cieszące się uznaniem specjalistycznych firm budowlanych i remontowych na całym świecie. Ich innowacyjna konstrukcja zapewnia nie tylko maksymalną wytrzymałość, ale także długotrwałość.

Nowatorskie podejście do budowy narzędzi V-EC przekłada się na ich solidność. Po raz pierwszy obudowa została całkowicie odseparowana od jednostki napędowej. W efekcie obudowa nie pełni już funkcji podtrzymującej, a we współpracy z elastycznym materiałem Dura Shield stanowi doskonałą ochronę przed wszelkimi wstrząsami, uderzeniami i uszkodzeniami. Dzięki temu narzędzia te umożliwiają skuteczną, wysoko profesjonalną pracę, eliminując przerwy wynikające z awarii narzędzi.

Wysokowydajny silnik

Elektronarzędzia akumulatorowe marki BOSCH wyposażone w bezszczotkowe silniki z serii EC-Motor spełniają najwyższe standardy. Przeznaczone są do najbardziej wymagających zadań i pracują efektywnie nawet pod ogromnym obciążeniem. Jednocześnie cechują się trwałością, niezawodnością i znaczną wytrzymałością.

Wysokowydajna wkrętarka model GSB 18V-50 firmy BOSCH to zaawansowane narzędzie o imponującym momencie obrotowym wynoszącym aż 50 Nm. Przeznaczone specjalnie do wkręcania śrub i wkrętów, jak również do wiercenia otworów o znacznych średnicach – maksymalna średnica wiercenia w drewnie to 35 mm, a w stali 13 mm. Dodatkowo, wkrętarka została wyposażona w funkcję wiercenia z udarem, umożliwiającą wykonywanie otworów w betonie czy cegle o maksymalnej średnicy 13 mm.

Akumulatory o wysokiej wydajności

Zasilana dwoma akumulatorami litowo-jonowymi 18V typu PREMIUM o dużej pojemności – 4,0 Ah, wkrętarka GSB 18V-50 gwarantuje niezwykłą wydajność. Dzięki najnowszej technologii produkcji ogniw, jedno pełne ładowanie pozwala na wkręcenie prawie 400 wkrętów o wymiarach 6×40 mm w drewno.

Akumulatory litowo-jonowe 18V / 4,0Ah z serii PREMIUM BOSCH charakteryzują się brakiem efektu pamięci oraz samorozładowania. Dodatkowo są odporne na nieregularne doładowywanie, co sprawia, że są nie tylko wydajne, ale także trwałe. Nawet po długim okresie bezczynności pozostają gotowe do pracy, a ich elastyczność pozwala na doładowywanie w dowolnym momencie bez obaw o uszkodzenia.

Wkrętarka GSB 18V-50 firmy BOSCH wyróżnia się nie tylko dużą pojemnością akumulatorów, ale także wbudowanym wskaźnikiem stanu naładowania. Dzięki temu użytkownik ma możliwość sprawdzenia, czy akumulator wymaga naładowania, co pozwala uniknąć nieoczekiwanych przerw w pracy. Akumulatory o pojemności 4,0Ah zapewniają ponad dwukrotnie dłuższą pracę w porównaniu z akumulatorami 1,5Ah, a ich duży zasób energii sprawia, że narzędzie jest bardziej wydajne.

Wysoki moment obrotowy

Wysoki moment obrotowy wkrętarki wynoszący 50Nm umożliwia skuteczne wkręcanie śrub i wkrętów o maksymalnej średnicy 10 mm. Dodatkowo, narzędzie zostało wyposażone w zaawansowane systemy przeciw przeciążeniowe, takie jak system elektronicznej ochrony ECP oraz system zarządzania energią cieplną.

System elektronicznej ochrony ECP (Electronic Cell Protection) firmy BOSCH chroni akumulator i silnik przed przeciążeniem, przegrzaniem i głębokim rozładowaniem. Dzięki temu przedłuża żywotność akumulatora i silnika, co przekłada się na dłuższy okres użytkowania.

System zarządzania energią cieplną firmy BOSCH to inteligentna technologia regulująca pracę narzędzia w przypadku ryzyka przegrzania. Optymalnie odprowadza ciepło, utrzymuje niską temperaturę akumulatora i chroni ogniwa przed nadmiernym nagrzewaniem się podczas pracy.

Poręczność i niezawodność

Wkrętarka GSB 18V-50 stanowi równie efektywne narzędzie co typowe wkrętarki sieciowe, przy czym jest bardziej poręczna, lekka i niezależna, dzięki brakowi przewodu zasilającego. W zestawie standardowym znajduje się ładowarka sieciowa – model AL 1820 CV PROFESSIONAL.

Ładowarka GAL 18V-20 PROFESSIONAL firmy BOSCH, z systemem ładowania Hyper Charge, reprezentuje najnowocześniejsze podejście do ładowania akumulatorów. Wyposażona w mikroprocesorowe sterowanie oraz system szybkiego ładowania, umożliwia osiągnięcie 80% pojemności akumulatora w zaledwie 60 minut, a pełne naładowanie w ciągu 120 minut. Dodatkowo, ładowarka została wyposażona w system kontroli temperatury akumulatora, co gwarantuje, że proces ładowania zachodzi w optymalnych warunkach. Wskaźnik diodowy informuje o wszelkich procesach i ewentualnych uszkodzeniach.

Dwa akumulatory w zestawie

Dwa akumulatory litowo-jonowe 18V typu PREMIUM o pojemności 4,0Ah, z wbudowanym wskaźnikiem stanu naładowania, są przeznaczone do pracy pod dużym obciążeniem. Przeszły profesjonalne testy pod kątem niskiej rezystancji wewnętrznej, charakteryzują się wyjątkowo długą żywotnością nawet w trudnych warunkach, przy jednoczesnej kompaktowości i lekkości.

Wysoka wartość momentu obrotowego wynosząca 50Nm, osiągana dzięki silnikowi o dużej mocy firmy BOSCH, gwarantuje wszechstronne zastosowanie narzędzia.

Charakterystyka:

 • Elegancka i wyjątkowo ergonomiczna rękojeść środkowa, obłożona antypoślizgowym, miękkim materiałem typu Softgrip, wyposażona w czuły włącznik elektroniczny, zapewnia nie tylko wysokie bezpieczeństwo pracy, ale również znaczący komfort obsługi. Optymalny kąt pomiędzy narzędziem a obrabianym elementem gwarantuje precyzję podczas zarówno wiercenia, jak i wkręcania.
 • Przekładnia planetarna o 20 stopniach z metalowymi kołami zębatymi umieszczonymi w solidnej metalowej obudowie zapewnia niezwykłą precyzję wkręcania oraz długi, bezawaryjny czas użytkowania. To narzędzie, na które można liczyć nawet w najbardziej wymagających zadaniach.
 • Dodatkowe ustawienie momentu do wiercenia lub wkręcania przy maksymalnej wartości momentu obrotowego oraz opcja dodatkowego ustawienia momentu do wiercenia z udarem przy pełnej wartości momentu stanowią praktyczne funkcje, dostosowujące narzędzie do różnorodnych zadań.
 • Wbudowana latarka z dużą diodą LED doskonale oświetla miejsce obróbki, umożliwiając efektywną pracę w miejscach zaciemnionych lub słabo oświetlonych. To funkcjonalne rozwiązanie, które zwiększa uniwersalność narzędzia i ułatwia pracę w różnych warunkach.
 • Przełącznik prawo/lewo, łatwy w obsłudze i ergonomiczny, zabezpieczony blokadą przed przypadkowym włączeniem, na przykład podczas transportu wkrętarki, zapewnia wygodę użytkowania i dodatkową ochronę przed niezamierzonym uruchomieniem.
 • Elektroniczna regulacja prędkości obrtowej, dostosowująca się do warunków pracy, gwarantuje łagodny rozruch i pełną kontrolę podczas wiercenia czy wkręcania. To rozwiązanie umożliwia precyzyjne dostosowanie prędkości do konkretnego zadania, co wpływa na komfort pracy i efektywność narzędzia.
 • Hamulec wybiegowy, specjalnie zaprojektowany do bardzo precyzyjnego wkręcania, zabezpiecza przed przekręceniem lub uszkodzeniem końcówek wkrętarskich, wkrętów czy śrub. Ten element zapewnia nie tylko bezpieczeństwo, ale także precyzję końcowego efektu pracy, eliminując ryzyko nadmiernego dokręcenia elementów.
 • Jednoczęściowy szybkozaciskowy uchwyt wiertarski o średnicy 13 mm z systemem Auto-Lock umożliwia łatwą i błyskawiczną wymianę wiertła czy końcówki wkrętarskiej za pomocą jednej dłoni. To praktyczne rozwiązanie, które zwiększa efektywność pracy i skraca czas niezbędny do zmiany narzędzi.
 • Walizka z tworzywa sztucznego L-BOXX 136 firmy BOSCH z wkładem reprezentuje najnowszą linię walizek. Dzięki specjalnej konstrukcji dodatkowych zaczepów, wszystkie walizki z linii L-BOXX można ze sobą łączyć, tworząc jedną spójną całość. Ten system umożliwia łatwy transport i przenoszenie kilku narzędzi jednocześnie, co nie tylko jest praktyczne, ale także zabezpiecza narzędzia podczas transportu. Walizka zapewnia także organizację i porządek, co jest istotne zwłaszcza w transporcie różnych narzędzi i akcesoriów.

Dane techniczne:

 • Napięcie akumulatora: 18V Li-Ion PREMIUM (litowo-jonowy)
 • Pojemność akumulatora: 4,0 Ah
 • Prędkość obrotowa (1 bieg): od 0 do 460 obr/min (regulowana)
 • Prędkość obrotowa (2 bieg): od 0 do 1.800 obr/min (regulowana)
 • Uchwyt wiertarski: od 1,5 do 13,0 mm, szybkozaciskowy Auto-Lock
 • Ustawienia momentu obrotowego: 20 + 1 (tryb wiercenia)
 • Moment obrotowy (wkręcanie w twarde materiały): 50 Nm
 • Moment obrotowy (wkręcanie w miękkie materiały): 28 Nm
 • Średnica wiercenia w drewnie: 35 mm
 • Średnica wiercenia w stali: 13 mm
 • Średnica wiercenia w aluminium: 13 mm
 • Średnica wiercenia w murze: 13 mm
 • Średnica wkrętów (wkręcanie w drewno bez nawiercania): 10 mm
 • Czas ładowania (80% naładowania akumulatora): 60 minut
 • Czas ładowania (100% naładowania akumulatora): 120 minut
 • Ciężar z akumulatorem: 1,5 kg

W zestawie:

 • Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa z udarem GSB 18V-50 BOSCH Professional
 • walizka L-BOXX
 • 2 akumulatory 18V 4,0Ah LiIon
 • ładowarka akumulatorów

Cena wynajmu (24h): 35zł

Kaucja: 800zł

Regulamin wynajmu

Sprawdź dostępność

Dodaj komentarz