Menu Zamknij

Renomowani producenci osprzętu rozdzielnic elektrycznych

W branży instalacji elektrycznych w domkach jednorodzinnych jest kilka renomowanych producentów osprzętu (aparatów). Poniżej nasza subiektywna lista najlepszych marek dostępnych na rynku.

Schneider Electric – to międzynarodowa firma specjalizująca się w dostarczaniu rozwiązań dla zarządzania energią i automatyzacji systemów. Oferuje różnorodne aparaty i rozwiązania do rozdzielnic elektrycznych.

Siemens – to niemiecka firma, która oferuje szeroki wybór aparatów do rozdzielnic elektrycznych, w tym wyłączniki różnicowo-prądowe, styki, przekaźniki i inne.

ABB – to szwajcarska firma, która specjalizuje się w rozwiązaniach dla przemysłu i energetyki. Oferuje różnorodne aparaty do rozdzielnic elektrycznych, w tym wyłączniki nadprądowe, wyłączniki różnicowo-prądowe, przekaźniki i wiele innych.

Legrand – to francuska firma specjalizująca się w systemach elektrycznych i teleinformatycznych. Oferuje szereg aparatów do rozdzielnic elektrycznych, takich jak wyłączniki, styki, przekaźniki i wiele innych.

Eaton – to amerykańska firma, która oferuje szeroki wybór aparatów do rozdzielnic elektrycznych, w tym wyłączniki nadprądowe, wyłączniki różnicowo-prądowe, przekaźniki, zabezpieczenia przeciwprzepięciowe i wiele innych.

Hager – to niemiecka firma, która oferuje różnorodne aparaty do rozdzielnic elektrycznych, w tym wyłączniki, przekaźniki, zabezpieczenia przeciwprzepięciowe i wiele innych.

Istnieje wiele innych marek oferujących aparaty do rozdzielnic elektrycznych, ale powyższe są naszym zdaniem najlepszym wyborem w instalacjach elektrycznych w domach jednorodzinnych.

Dodaj komentarz